Festival komorní hudby Český Krumlov 2024

Barokní noc na zámku Český Krumlov® 2024
28. a 29. června 2024

Historicky věrná obdoba zámeckých barokních slavností

Barokní noc na zámku Český Krumlov® je jedinečným zážitkem a perlou Festivalu komorní hudby. Návštěvníci mají možnost zažít atmosféru divadelních a hudebních slavností konaných v 18. století na místním zámku. Vrcholem večera je provedení opery v barokním divadle, na jejímž závěru se přechází do zámecké zahrady, kde program uzavírají další hudební čísla a stylový barokní ohňostroj postavený podle historických pramenů.

Opera - Der wohltätige Derwisch, oder Die Schellenkappe: Franz Xaver Gerl, Johann Baptist Henneberg, Benedikt Schack v provedení souboru Capella Regia.
Dále účinkují:  Jiří Stivín, Alla Danza,  CK Brass Quintet, Ludus musicus, Saltus, Histriones Pragenses, Krumlovští pištci,  Vagabundus  kolektive, žáci výtvarného oboru Základní umělecké školy Český Krumlov jako pantomima v barokních maskách a dětská Schwarzenberská garda.

Vstupenky k dispozici online.
(Děti do 15 let: 1 000 Kč - k dispozici pouze v Infocentru Český Krumlov)

KOUPIT VSTUPENKY

 

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: